פאות לחולי סרטן

בחור שיער מותאם אישית של Chrysalis?

צוות השיער המותאם אישית של Chrysalis מעניק ערך רב לחוויה שאנו מספקים עבור לקוחותינו. אנו רוצים שתרגיש בנוח ורגוע ככל האפשר. כשמטרה זו עומדת בראש, אנו מתחילים בתהליך יצירת הפאה המותאמת אישית שלך תוך התייעצות מעמיקה כדי לקבוע איזו מהפאות שלנו לחולי סרטן מתאימה לך.

מה הופך פאה לסרטן שונה מכל סוג אחר? ב- Chrysalis Custom Hair אנו מבינים כי נשירת שיער מטיפול בסרטן הכוללת כימותרפיה והקרנות שונה מאוד מסוגי נשירת שיער מסוגים אחרים. אנו רוצים שתוכל לעבור בצורה חלקה מהשיער הטבעי שלך לפאה המותאמת אישית החדשה שלך מבלי לשנות את המראה שלך לעולם. המטרה שלנו היא לגרום לך להיראות כמוך דרך טיפול ומעבר לו.

העור שלך עשוי להיות רגיש יותר בעזרת כימותרפיה והקרנות . אנו משתמשים רק בחומרים הטובים ביותר הקיימים, רכים לעור, ומותאמים אישית את התאמת הכובע ביד כך שהפאה שלך תיכנס בצורה מאובטחת ללא שימוש בדבקים העלולים להזיק לעור שלך.

פגישות בשיער מותאם אישית של Chrysalis

כל תור אצל Chrysalis Custom Hair הוא פרטי לחלוטין במסגרת הבוטיק המרגיע שלנו המאפשר לכם להרגיש בנוח לאורך כל תהליך בחירת הפאה המתאימה לסרטן. בין אם בחרתם בפאה סינתטית או בפאה טבעית של שיער, אנו ניקח את הזמן להסביר לכם את ההבדלים כך שתשאירו לא רק לאהוב את ראש השיער החדש והיפה שלכם, אלא באמת להבין מה הופך אותו למיוחד.

כמה זמן לוקח התהליך?

אנו נושאים מבחר עצום של פאות סרטן ולעיתים קרובות לקוחות מוצאים פאה שהם אוהבים ומשאירים איתה בביקור אחד בלבד. עם זאת, בדרך כלל לוקח כשבועיים להשלים פאה בהתאמה אישית בצבע יד אחת. אנו רוצים שיהיה לך שיער חדש בכל עת שתזדקק לו, לכן אנו ממליצים לך

‎ כל מי שנרשם באתר מקבל טיפול ראשוני חינם בסך 250 ש"ח

מלאו פרטים ונציגינו יחזרו מיד