פאות לחולי סרטן

הכי חשוב שהקרקפת שלך תנשום

הכי חשוב שהקרקפת שלך תנשום את זה אף אחד לא יגד לך    צוות השיער המותאם אישית של T3 מעניק ערך רב לחוויה שאנו מספקים עבור לקוחותינו. אנו רוצים שתרגיש בנוח ורגוע ככל האפשר. כשמטרה זו עומדת בראש, אנו מתחילים בתהליך יצירת הפאה המותאמת אישית שלך תוך התייעצות מעמיקה כדי לקבוע איזו מהפאות שלנו לחולי סרטן מתאימה לך.

מה הופך פאה לסרטן שונה מכל סוג אחר? ב-    T3 אנו מבינים כי נשירת שיער מטיפול בסרטן הכוללת כימותרפיה והקרנות שונה מאוד מסוגי נשירת שיער מסוגים אחרים. אנו רוצים שתוכל לעבור בצורה חלקה מהשיער הטבעי שלך לפאה המותאמת אישית החדשה שלך מבלי לשנות את המראה שלך לעולם. המטרה שלנו היא לגרום לך להיראות כמוך דרך טיפול ומעבר לו.

העור שלך עשוי להיות רגיש יותר בעזרת כימותרפיה והקרנות . אנו משתמשים רק בחומרים הטובים ביותר הקיימים, פטנט רשום  רכים לעור, ומותאמים אישית את התאמת הכובע ביד כך שהפאה שלך תיכנס בצורה מאובטחת ללא שימוש בדבקים העלולים להזיק לעור שלך.חשוב מאוד שהקרקפת תנשוםכדי לא להקשות עלייך את הטיפולים זואת הטכנולוגיה היחדה בעולם שנושמת T3

שיחזור השיער שלך עיי הפטנט של T3

כל תור אצל מיקי גולן T3הוא פרטי לחלוטין במסגרת הבוטיק המרגיע שלנו המאפשר לכם להרגיש בנוח לאורך כל תהליך בחירת הפאה המתאימה לסרטן. בין אם בחרתם בפאה סינתטית או בפאה טבעית של שיער, אנו ניקח את הזמן להסביר לכם את ההבדלים כך שתשאירו לא רק לאהוב את ראש השיער החדש והיפה שלכם, אלא באמת להבין   מה הופך אותו למיוחד.אנו עושים שיחזור מדויק של השיער שלך צבע/עובי/אורך/ תספורת עיי התאמה מקסמלית שלא יורגש את התהלייך שלך באמצע הטיפולים השיער שלך מיוצר באיטלה בחברת T3 אישית רק בשבלייך 

כמה זמן לוקח התהליך?

אנו נושאים מבחר עצום של פאות סרטן ולעיתים קרובות לקוחות מוצאים פאה שהם אוהבים ומשאירים איתה בביקור אחד בלבד. עם זאת, בדרך כלל לוקח כשבועיים עד  חודשים

להשלים פאה בהתאמה אישית בצבע יד אחת. אנו רוצים שיהיה לך שיער חדש בכל עת שתזדקק לו, לכן אנו ממליצים לך

 

 פאות רפואיות וטכנולוגיית ה-T3

אחת מתופעות הלוואי הקשות ביותר של טיפולים כימותרפיים להתמודדות עם מחלת הסרטן ושל מחלות רבות אחרות היא נשירת שיער. השיער הנושר יוצר מראה של המצב הבריאותי, שאותו רואה המטופלת או המטופל מול העיניים לאורך כל שעות היום.

זהו מצב שקשה להתמודד איתו, הן באופן אישי והן בהתמודדות מול החברה. כשיוצאים מהבית, כשנערכים לאירוע חגיגי, כשרוצים פשוט להרגיש יפים ומטופחים – נשירת השיער יוצרת מראה חדש שצריך להסתגל אליו ואפשר לעשות זאת בצורה קצת יותר קלה.

לצד רכישת פאה רגילה, אנחנו מציעים כיום השתלת שיער בשיטה חדשנית, טבעית ובריאה יותר – טכנולוגיית ה-T3. הטכנולוגיה המתקדמת שמגיעה אלינו הישר מאיטליה מספקת מענה לנשים וגברים שסובלים מאובדן שיער ורוצים פתרון איכותי, עמיד לאורך זמן ובריא.

 

למה דווקא הדבקת פאה בטכנולוגיית T3?

אם בעבר היינו בוחרים פאה ופשוט מניחים אותה על הראש – היום אנחנו מבינים שיש צורך בהרבה יותר מכך. ההזעה הטבעית של העור מתחת לפאה מחייב שמירה על סירקולציה ואוורור הקרקפת, זאת על מנת למנוע גירויים ותחושת אי נוחות.

טכנולוגיית ה-T3 מאפשרת ליצור תוספות שיער בהתאמה אישית מדויקת מאד, אסתטיות וטבעיות, באמצעות מוצר שפותר את הבעיה הזו. בסיס הפאה מורכב מקרום מיוחד, שמכיל חומרים פעילים המאווררים את הקרקפת ויוצרים התנדפות של הזיעה ושמירה על רמת PH תקינה. כתוצאה מכך, אפשר להנות מתחושה נעימה יותר.

המוצר המתקדם הזה מאפשר להתאים באופן מדויק את מראה הפאה לפי הסגנון וההעדפה האישית של כל מטופל. השיער הטבעי קל לעיצוב ואפשר להסתפק ולהסתרק כפי שרוצים.

 
 

איך מתבצעת התאמת הפאה?

כדי להתאים פאות רפואיות, כמו כל סוג אחר של פאה, חשוב להגיע לפגישת ייעוץ מקדימה. במהלך הפגישה אנחנו סוקרים את ליין הפאות, מדברים ובודקים את האפשרויות השונות, מודדים פאות ומתאימים אותן למראה של האישה, עד שמגיעים לתוצאה הטובה ביותר.

הפגישה נערכת ברגישות רבה, מתוך הבנה שמדובר בסיטואציה שאינה פשוטה ומתוך כבוד מוחלט לפרטיות של אותה אישה. בהמשך אנחנו יוצרים התאמה של הפאה שנבחרה, מסדרים אותה ומדריכים את הלקוחה כיצד ללבוש את הפאה מדי יום.

הדבקת פאות נעשית כיום באמצעות טכנולוגיה חדישה הנקראת 3T. הטכנולוגיה הזו מאפשרת הדבקה של הפאה באמצעות דבק מיוחד. לאחר ההדבקה של השיער האיכותי, ניתן לעצב את השיער כרצוננו.

 
 

מוצר חשוב שמסייע לנשים להתמודד עם שגרה חדשה

בחירת פאות רפואיות אינה קלה מבחינה רגשית לנשים רבות, אך התהליך מאפשר בסופו של דבר לאותה אישה להרגיש מטופחת ולחוש נינוחה כשהיא יוצאת מהבית או מנהלת את שגרת היומיום שלה.

עבור נשים רבות שמתמודדות עם תופעות הלוואי של טיפולי הכימותרפיה, מדובר במוצר חשוב והכרחי, שהן לא מוותרות עליו.

 

אנו עובדים עם :