פאות לחולי אונקולוגיה

אחת מתופעות הלוואי הקשות ביותר של טיפולים כימותרפיים להתמודדות עם מחלת הסרטן ושל מחלות רבות אחרות היא תופעת נשירת שיער.
השיער הנושר יוצר מראה של המצב הבריאותי, שאותו רואה המטופלת או המטופל מול העיניים לאורך כל שעות היום. זהו מצב שקשה להתמודד איתו, הן באופן אישי והן בהתמודדות מול החברה. יחידות השיער של מיקי גולן תיתן לכן את המענה שאתן רוצות.

אם יש לך ביטוח בריאות את מקבלת 100% סבסוד!

אחת מתופעות הלוואי הקשות ביותר של טיפולים כימותרפיים להתמודדות עם מחלת הסרטן ושל מחלות רבות אחרות היא תופעת נשירת שיער.
השיער הנושר יוצר מראה של המצב הבריאותי, שאותו רואה המטופלת או המטופל מול העיניים לאורך כל שעות היום. זהו מצב שקשה להתמודד איתו, הן באופן אישי והן בהתמודדות מול החברה.

שמנו לעצמנו מטרה לגרום לכן להרגיש יותר טוב, ובעיקר יותר טבעית. הפתרון שלנו פשוט : יחידת שיער משיער טבעי ב100% שנותן לכן תחושה שהשיער שלכן וחלק מכן.

יתרונות פאה רפואית בשיטה חדשנית

טכנולוגיה מתקדמת

אנחנו מציעים כיום הדבקת פאה רפואית בשיטה חדשנית, טבעית ובריאה יותר – טכנולוגיית ה-T3. הטכנולוגיה המתקדמת שמגיעה אלינו הישר מאיטליה מספקת מענה לנשים וגברים שסובלים מאובדן שיער ורוצים פתרון איכותי,

נינוחה בשגרה

עמיד לאורך זמן ובריא מוצר חשוב שמסייע לנשים להתמודד עם שגרה חדשה בחירת פאות רפואיות אינה קלה מבחינה רגשית לנשים רבות, אך התהליך מאפשר בסופו של דבר לאותה אישה להרגיש מטופחת ולחוש נינוחה כשהיא יוצאת מהבית או מנהלת את שגרת היומיום שלה.

התאמת אישית

עבור נשים רבות שמתמודדות עם תופעות הלוואי של טיפולי הכימותרפיה, מדובר במוצר חשוב והכרחי, שהן לא מוותרות עליו. אפשרויות יש, הקרקפת נמדדת על מנת ליצור התאמה מרבית למבנה הראש.

כדי להתאים פאות רפואיות, כמו כל סוג אחר של פאה,

חשוב להגיע לפגישת ייעוץ בחינם!​

תהליך העבודה

נפגשים ובודקים

במהלך הפגישה אנחנו סוקרים את ליין הפאות, מדברים ובודקים את האפשרויות השונות, מודדים פאות ומתאימים אותן למראה של האישה, עד שמגיעים לתוצאה הטובה ביותר.

רגישים לסיטואציה

הפגישה נערכת ברגישות רבה, מתוך הבנה שמדובר בסיטואציה שאינה פשוטה ומתוך כבוד מוחלט לפרטיות של אותה אישה. בהמשך אנחנו יוצרים התאמה של הפאה שנבחרה, מסדרים אותה ומדריכים את הלקוחה כיצד ללבוש את הפאה מדי יום.

טכנולוגיה T3

הדבקת פאות נעשית כיום באמצעות טכנולוגיה חדישה הנקראת – T3. הטכנולוגיה הזו מאפשרת הדבקה של הפאה באמצעות דבק מיוחד. לאחר ההדבקה של השיער האיכותי, ניתן לעצב את השיער כרצוננו.

האם הדבק מתאים לחולי אונקולוגיה? 

הדבק שלנו הינו דבק רפואי שמסנכרן עם גוף האדם, הגוף מפריש חומרים בזמן טיפולי הכימו ולכן חשוב לשים על הראש פאה שלא תחסום את ההפרשות ותיתן לגוף להוציא את שלו. יחידות השיער שלנו יוצרות סירקולציה ונושמות ועם הדבק הרפואי את יכולה להמשיך לעשות את הטיפולים בלי חשש ועם ביטחון מלא.

מה חושבים עלינו?

הכי חשוב שהקרקפת שלך תנשום

הכי חשוב שהקרקפת שלך תנשום את זה אף אחד לא יגיד לך.

צוות השיער המותאם אישית של T3 מעניק ערך רב לחוויה שאנו מספקים עבור לקוחותינו. אנו רוצים שתרגיש בנוח ורגוע ככל האפשר. כשמטרה זו עומדת בראש, אנו מתחילים בתהליך יצירת הפאה המותאמת אישית שלך תוך התייעצות מעמיקה כדי לקבוע איזו מהפאות שלנו לחולי סרטן מתאימה לך.

מה הופך פאה לסרטן שונה מכל סוג אחר? ב- T3 אנו מבינים כי נשירת שיער מטיפול בסרטן הכוללת כימותרפיה והקרנות שונה מאוד מסוגי נשירת שיער מסוגים אחרים. אנו רוצים שתוכל לעבור בצורה חלקה מהשיער הטבעי שלך לפאה המותאמת אישית החדשה שלך מבלי לשנות את המראה שלך לעולם. המטרה שלנו היא לגרום לך להיראות כמוך דרך טיפול ומעבר לו.

העור שלך עשוי להיות רגיש יותר בעזרת כימותרפיה והקרנות . אנו משתמשים רק בחומרים הטובים ביותר הקיימים, פטנט רשום  רכים לעור, ומותאמים אישית את התאמת הכובע ביד כך שהפאה שלך תיכנס בצורה מאובטחת ללא שימוש בדבקים העלולים להזיק לעור שלך. חשוב מאוד שהקרקפת תנשום כדי לא להקשות עלייך את הטיפולים זאת הטכנולוגיה היחדה בעולם שנושמת T3.

יחידה נושמת

מאפשרת סירקולציה של זיעה ואוויר, ממש כמו עור האדם.

חיבור בוואקום

חיבור מוצמד לקרקפת שיבטיח שהפאה לא תזוז, או תיפול באמצע היום.

החזרת תחושת הנשיות

הפאה מתיישבת על הראש בצורה טבעית ומרגישה טבעי על הראש כך שתחושת השיער חוזרת אלייך

אין השתעבדות

את ישנה וקמה עם היחידה, אין צורך להוריד אותה לפני השינה.

התאמה לכל פעילות

שחייה, ריצה, מקלחת, שינה, או כל פעילות אחרת אפשרית עם היחידת שיער.

ללא תופעות לוואי

חיזוק בדבק רפואי שמסתנכרן עם החומרים שהגוף מפריש בזמן טיפולי הכימו

דבק רפואי שמסתכנן עם החומרים שהגוף מפריש בזמן הטיפולים
% 1
גוונים שונים של צבעים כדי למצוא את הגוון שהיה לך לפני הנשירה
1
סבסוד למי שיש ביטוח בריאות
% 1
נשים מרוצות שעברו תחת ידיו של מיקי ונמצאות עם שיער על הראש.
1

הדגמים שלנו

מחוזק SKIN LITE- PU

דגם SKIN LITE מחזיק בבסיס PU המחוזק במשי.
סוג שיער שיכול להתחבר לתושבת הזו- אירופאי, הודי וסיני.
סגנונות השיער שניתן לעשות איתו: הכל.
צפיפות השיער- נתון לבחירה.
אורך השיער- נתון לבחירה.

HI-TEC (H6)

דגם סטנדרט- תושבת השיער הדקה ביותר. תושבת בעובי 0.02 ס''מ מחוזקת בבסיס PU מה שנותן את הרושם שהשיער צומח ישירות מהקרקפת שלך.
סוג השיער שיכול להתחבר- הודי, אירופאי
סגנונות השיער שניתן לעשות איתו- הצידה וסגנון חופשי.
אורך השיער- ניתן לבחירה.
צפיפות השיער- ניתן לבחירה.

AQUA

דגם פירסינג- "חביב הקהל שלנו" תושבת השיער עם המידות הגבוהה ביותר בשל התושבת העבה יחסית שלה.
תושבת בעובי 0.06 ס''מ השערות מעוגנים בלולאת V עם קשרי קנופי המשובחים.
סוג השיער שיכול להתחבר- הכל
סגנונות הכל שניתן לעשות איתו- הכל
אורך השיער- ניתן לבחירה
צפיפות השיער- ניתן לבחירה

שיחזור השיער שלך

כל תור אצל מיקי גולן T3 הוא פרטי לחלוטין במסגרת הבוטיק המרגיע שלנו המאפשר לכם להרגיש בנוח לאורך כל תהליך בחירת הפאה המתאימה לסרטן. בין אם בחרתם בפאה סינתטית או בפאה טבעית של שיער, אנו ניקח את הזמן להסביר לכם את ההבדלים כך שתשאירו לא רק לאהוב את ראש השיער החדש והיפה שלכם, אלא באמת להבין מה הופך אותו למיוחד. אנו עושים שיחזור מדויק של השיער שלך צבע/עובי/אורך/ תספורת ע”י התאמה מקסימלית שלא יורגש את התהליך שלך באמצע הטיפולים השיער שלך מיוצר באיטליה בחברת T3 אישית רק בשבליך 

שאלות ותשובות

אתם שואלים מיקי גולן עונה

אחת מתופעות הלוואי הקשות ביותר של טיפולים כימותרפיים להתמודדות עם מחלת הסרטן ושל מחלות רבות אחרות היא נשירת שיער. השיער הנושר יוצר מראה של המצב הבריאותי, שאותו רואה המטופלת או המטופל מול העיניים לאורך כל שעות היום.

זהו מצב שקשה להתמודד איתו, הן באופן אישי והן בהתמודדות מול החברה. כשיוצאים מהבית, כשנערכים לאירוע חגיגי, כשרוצים פשוט להרגיש יפים ומטופחים – נשירת השיער יוצרת מראה חדש שצריך להסתגל אליו ואפשר לעשות זאת בצורה קצת יותר קלה.

לצד רכישת פאה רגילה, אנחנו מציעים כיום השתלת שיער בשיטה חדשנית, טבעית ובריאה יותר – טכנולוגיית ה-T3. הטכנולוגיה המתקדמת שמגיעה אלינו הישר מאיטליה מספקת מענה לנשים וגברים שסובלים מאובדן שיער ורוצים פתרון איכותי, עמיד לאורך זמן ובריא.

אנו נושאים מבחר עצום של פאות סרטן ולעיתים קרובות לקוחות מוצאים פאה שהם אוהבים ומשאירים איתה בביקור אחד בלבד. עם זאת, בדרך כלל לוקח כשבועיים עד  חודשים

להשלים פאה בהתאמה אישית בצבע יד אחת. אנו רוצים שיהיה לך שיער חדש בכל עת שתזדקק לו, לכן אנו ממליצים לך

אם בעבר היינו בוחרים פאה ופשוט מניחים אותה על הראש – היום אנחנו מבינים שיש צורך בהרבה יותר מכך. ההזעה הטבעית של העור מתחת לפאה מחייב שמירה על סירקולציה ואוורור הקרקפת, זאת על מנת למנוע גירויים ותחושת אי נוחות.

טכנולוגיית ה-T3 מאפשרת ליצור תוספות שיער בהתאמה אישית מדויקת מאד, אסתטיות וטבעיות, באמצעות מוצר שפותר את הבעיה הזו. בסיס הפאה מורכב מקרום מיוחד, שמכיל חומרים פעילים המאווררים את הקרקפת ויוצרים התנדפות של הזיעה ושמירה על רמת PH תקינה. כתוצאה מכך, אפשר להנות מתחושה נעימה יותר.

המוצר המתקדם הזה מאפשר להתאים באופן מדויק את מראה הפאה לפי הסגנון וההעדפה האישית של כל מטופל. השיער הטבעי קל לעיצוב ואפשר להסתפק ולהסתרק כפי שרוצים.

כדי להתאים פאות רפואיות, כמו כל סוג אחר של פאה, חשוב להגיע לפגישת ייעוץ מקדימה. במהלך הפגישה אנחנו סוקרים את ליין הפאות, מדברים ובודקים את האפשרויות השונות, מודדים פאות ומתאימים אותן למראה של האישה, עד שמגיעים לתוצאה הטובה ביותר.

הפגישה נערכת ברגישות רבה, מתוך הבנה שמדובר בסיטואציה שאינה פשוטה ומתוך כבוד מוחלט לפרטיות של אותה אישה. בהמשך אנחנו יוצרים התאמה של הפאה שנבחרה, מסדרים אותה ומדריכים את הלקוחה כיצד ללבוש את הפאה מדי יום.

הדבקת פאות נעשית כיום באמצעות טכנולוגיה חדישה הנקראת 3T. הטכנולוגיה הזו מאפשרת הדבקה של הפאה באמצעות דבק מיוחד. לאחר ההדבקה של השיער האיכותי, ניתן לעצב את השיער כרצוננו.

בחירת פאות רפואיות אינה קלה מבחינה רגשית לנשים רבות, אך התהליך מאפשר בסופו של דבר לאותה אישה להרגיש מטופחת ולחוש נינוחה כשהיא יוצאת מהבית או מנהלת את שגרת היומיום שלה.

עבור נשים רבות שמתמודדות עם תופעות הלוואי של טיפולי הכימותרפיה, מדובר במוצר חשוב והכרחי, שהן לא מוותרות עליו.

השאירו פרטים לשיחת ייעוץ בחינם!