פאות לגברים

אין מה להגיד, הידללות השיער גורמת לתחושת חוסר ביטחון בקרב הגברים. השיער השופע שהיה הכוח שלהם נראה מדולל וחסר מראה, המפרצים גורמים לראש להיראות ארוך וגדול יותר ומסגרת הפנים משתנה.

התאמה אישית ותחושה טבעית – אלו היתרונות של טכנולוגיית T3

אחד הפחדים הגדולים בכל הקשור להתקנת פאות לגברים הוא שהפאה תזוז ותיפול באמצע היום, כך שכולם ישימו לב שלא מדובר בשיער טבעי. כדי להימנע מהבעיה הזו כדאי לפנות לאיש מקצוע שיתאים עבורך פאה איכותית שלא זזה וילמד כיצד להצמיד אותה לקרקפת בצורה הנכונה.

בנוסף, היום קיימות שיטות נוספות להתקנת פאות. בין היתר אפשר להנות משלל פאות לגברים שמוצמדות לקרקפת באמצעות הדבקה ולכן לא זזות ולא נופלות. כך אפשר להנות ממראה שיער מלא וטבעי ככל האפשר, בלי להרגיש לא בנוח.

טכנולוגיית ה-T3 שמגיעה אלינו היישר מאיטליה פותרת כמה בעיות חשובות:
> הימנעות מהזעה וגירוי מתחת לפאה הטכנולוגיה המיוחדת הבנויה תוך שימוש בקרום בעל מרכיבים היוצרים אוורור וסירקולציה של אוויר מתחת לשיער, מונעת זיעה ולכן מאפשרת לנו להנות מתוספות שיער בלי גירוי, פריחה, אדמומיות וגרד.
> מראה טבעי ההתאמה האישית לכל לקוח והשימוש בשיער איכותי שניתן לעיצוב בקלות, כמו בכל מספרה, יוצרים מראה טבעי ואופנתי.

טכנולוגיה מתקדמת

אנחנו מציעים כיום הדבקת פאה רפואית בשיטה חדשנית, טבעית ובריאה יותר – טכנולוגיית ה-T3. הטכנולוגיה המתקדמת שמגיעה אלינו הישר מאיטליה מספקת מענה לנשים וגברים שסובלים מאובדן שיער ורוצים פתרון איכותי.

נינוח בשגרה

עמיד לאורך זמן ובריא מוצר חשוב שמסייע לגברים להתמודד עם שגרה חדשה בחירת פאות רפואיות אינה קלה מבחינה רגשית לגברים רבים, אך התהליך מאפשר בסופו של דבר לאותו גבר להרגיש מטופח ולחוש נינוח כשהוא יוצא מהבית או מנהל את שגרת היומיום שלו.

התאמת אישית

עבור גברים רבים שמתמודדים עם תופעות הלוואי של טיפולי הכימותרפיה, מדובר במוצר חשוב והכרחי, שהם לא מוותרים עליו. אפשרויות יש, הקרקפת נמדדת על מנת ליצור התאמה מרבית למבנה הראש.

כדי להתאים פאות רפואיות, כמו כל סוג אחר של פאה,

חשוב להגיע לפגישת ייעוץ בחינם!​

לפני - אחרי של לקוחות שלנו

הדגמים שלנו

מחוזק SKIN LITE- PU

דגם SKIN LITE מחזיק בבסיס PU המחוזק במשי.
סוג שיער שיכול להתחבר לתושבת הזו- אירופאי, הודי וסיני.
סגנונות השיער שניתן לעשות איתו: הכל.
צפיפות השיער- נתון לבחירה.
אורך השיער- נתון לבחירה.

HI-TEC (H6)

דגם סטנדרט- תושבת השיער הדקה ביותר. תושבת בעובי 0.02 ס''מ מחוזקת בבסיס PU מה שנותן את הרושם שהשיער צומח ישירות מהקרקפת שלך.
סוג השיער שיכול להתחבר- הודי, אירופאי
סגנונות השיער שניתן לעשות איתו- הצידה וסגנון חופשי.
אורך השיער- ניתן לבחירה.
צפיפות השיער- ניתן לבחירה.

AQUA

דגם פירסינג- "חביב הקהל שלנו" תושבת השיער עם המידות הגבוהה ביותר בשל התושבת העבה יחסית שלה.
תושבת בעובי 0.06 ס''מ השערות מעוגנים בלולאת V עם קשרי קנופי המשובחים.
סוג השיער שיכול להתחבר- הכל
סגנונות הכל שניתן לעשות איתו- הכל
אורך השיער- ניתן לבחירה
צפיפות השיער- ניתן לבחירה

תהליך העבודה

נפגשים ובודקים

במהלך הפגישה אנחנו סוקרים את ליין הפאות, מדברים ובודקים את האפשרויות השונות, מודדים יחידות שיער ומתאימים אותן למראה של הגבר, עד שמגיעים לתוצאה הטובה ביותר.

רגישים לסיטואציה

הפגישה נערכת ברגישות רבה, מתוך הבנה שמדובר בסיטואציה שאינה פשוטה ומתוך כבוד מוחלט לפרטיות של אותו גבר. בהמשך אנחנו יוצרים התאמה של יחידת השיער שנבחרה, מסדרים אותה ומדריכים את הגבר כיצד לשמר אותה לאורח חיים ארוך

טכנולוגיה T3

הדבקת יחידות שיער נעשית כיום באמצעות טכנולוגיה חדישה הנקראת – T3. הטכנולוגיה הזו מאפשרת הדבקה של יחידת השיער באמצעות דבק מיוחד(רפואי), לאחר ההדבקה של השיער האיכותי, ניתן לעצב את השיער כרצוננו.

כיצד יודעים שהפאה מתאימה?

פאות לגברים מגיעות בשלל גוונים ומסוגים שונים של שיער. חשוב להקפיד לבחור בפאה העשויה משיער טבעי. שיער טבעי ייצור גם את המראה המדויק ביותר עבור אותו גבר, אך יותר מכך – השימוש בשיער טבעי ימנע אלרגיות ורגישויות בעור.

כל תוספת שיער שאנו מייצרים בטכנולוגיית T3 נוצרת תוך התאמה אישית ללקוח. הלקוח מגיע לפגישה, מסתכל ובודק אילו אפשרויות יש, הקרקפת נמדדת על מנת ליצור התאמה מירבית למבנה הראש.

מה חושבים עלינו?

ליהנות מיחידת שיער על הראש – ובלי פחד!

גברים רבים מוותרים על החלום לשמור על השיער המלא גם בבגרותם. המיתוס שפאה היא עניין שקוף, שקל לשים לב אליו ולגלות אותו עצר גברים רבים מלחפש פתרונות לבעיית אובדן ודילול השיער.

אנחנו מציעים ליווי והתאמה של יחידות שיער לגברים בכל הגילאים שמעוניינים לסלק את הפחד ולהנות ממראה אסתטי ומלא בגיל צעיר או מבוגר. לא חייבים להתפשר על התקרחות – יחידות שיער לגברים המיוצרות מחומרים טבעיים ומותאמות באופן אישי לכל לקוח הן הפתרון הקל והנוח ביותר לבעיית דילול השיער.

אנחנו מזמינים אותך להנות מחוויה אחרת של התאמת יחידת שיער איכותית המונחת על הקרקפת בטכנולוגיה מתקדמת שמובילה לתוצאה האסתטית ביותר.

כל תוספת שיער שאנו מייצרים בטכנולוגיית T3 נוצרת תוך התאמה אישית ללקוח. הלקוח מגיע לפגישה, מסתכל ובודק אילו אפשרויות יש, הקרקפת נמדדת על מנת ליצור התאמה מרבית למבנה הראש.

יחידה נושמת

מאפשרת סירקולציה של זיעה ואוויר, ממש כמו עור האדם.

חיבור בוואקום

חיבור מוצמד לקרקפת שיבטיח שהפאה לא תזוז, או תיפול באמצע היום.

החזרת תחושת הבטחון

הפאה מתיישבת על הראש בצורה טבעית ומרגישה טבעי על הראש כך שתחושת השיער חוזרת אלייך

אין השתעבדות

אתה ישן ומתעורר עם היחידה, אין צורך להוריד אותה לפני השינה.

התאמה לכל פעילות

שחייה, ריצה, מקלחת, שינה, או כל פעילות אחרת אפשרית עם היחידת שיער.

ללא תופעות לוואי

חיזוק בדבק רפואי שמסתנכרן עם החומרים שהגוף מפריש בזמן טיפולי הכימו

דבק רפואי שמסתכנן עם החומרים שהגוף מפריש בזמן הטיפולים
% 1
גוונים שונים של צבעים כדי למצוא את הגוון שהיה לך לפני הנשירה
1
הרגשה ונראות טבעית
% 1
יותר מ 300 גברים שמתהלכיחם סביבך עם יחידת השיער שלנו
1

אז אל תתלבטו

כל תור אצל מיקי גולן T3 הוא פרטי לחלוטין במסגרת הבוטיק המרגיע שלנו המאפשר לכם להרגיש בנוח לאורך כל תהליך בחירת הפאה

אנו ניקח את הזמן להסביר לכם את ההבדלים כך שתוכלו לא רק לאהוב את ראש השיער החדש והיפה שלכם, אלא באמת להבין  מה הופך אותו למיוחד. אנו עושים שיחזור מדויק של השיער שהיה לך צבע/עובי/אורך/ תספורת עיי התאמה מקסימלית. השיער שלנו מיוצר באיטליה בחברת T3 בהתאמה אישית רק בשבילך 

שאלות ותשובות

אתם שואלים מיקי גולן עונה

הדבק של T3 הוא דבק רפואי, בעבר היו תופרים פצעים קטנים והיום מבצעים הדבקה של העור

הדבק שלנו חזק מאוד ומאפשר לך להתקלח, ללכת לים, לבריכה ולפתוח חלון באוטו בלי חשש שהשיער יזוז.

הבסיס של יחית השיער שלנו היא הראשונה והיחידה בארץ שעשויה מסיליקון, מה שמאפשר לה סירקולציה של אוויר ועור נושם יותר מה שמונע הצטברות של זיעה

המבנה של של יחידת השיער, שמוצמד אל עור הקרקפת הרגיש, מכיל מולקולות מיוחדות שיכולות לספוג, לנקז ולאפשר לזיעה להתנדף. כתוצאה מכך, נמנעת הרגישות והתחושה נעימה יותר וטבעית יותר.

 

בנוסף הדבק שלנו הוא דבק רפואי, בעבר היו תופרים פצעים קטנים והיום מבצעים הדבקה של העור

הדבק שלנו חזק מאוד ומאפשר לך לעשות ספורט, לשחק כדורגל וכל דבר אחר בלי חשש שהשיער יזוז או הזיעה תצטבר ותסריח.

היחידות שלנו מיוצרות בהתאמה אישית, לפי סוג השיער, סוג הקרקפת, הצפיפות וגוון השיער שלך. אנחנו לא נייצר לך שיער שיהיה שונה מהשיער הקיים. ואם הרצון שלך הוא לשיער טבעי כמה שיותר וצפיפות רחוקה נוכל לייצר גם את זה, וכנל ההפך. 

הפאות שנמצאות היום בישראל עשויות מבד או רשת, מה שגורם לתחושה לא נעימה, להצטברות של זיעה וגירודים מהסיבה הפשטה שהיחידה לא נושמת והדבק שמדביקים איתו הוא דבק דו צדדי ולא דבק שמאפשר סירקולציה.

יחידות השיער שלנו בטכנולוגיית T3 הן היחידות בארץ שעשויות מסיליקון ומודבקות בדבק נוזלי ורפואי, מה שמאפשר סירקולציה, נותן לקרקפת לנשום ומאפשר תחושה אווירית ונעימה כמו של שיער רגיל בלי הרגשה של עצם זר על הראש.

התשובה היא לא !

התושבת (מה שמונח על הקרקפת) של יחידת T3 , עשוי סיליקון ובעובי 0.02 (יותר דק מדף A4ׂׂ), מה שמתקבל לנו בנתונים האלה זו תוצאה טבעית. הסיליקון שקוף ולכן השיער שצומח מבעד ליחידה נראה כאילו צומח מהקרקפת האישית שלך ובכך אתה מקבל תוצאה שבה כל מי שיראה אותך יחשוב שעשית השתלה ובטוח לא ינחשו ששמת פאה.

אין כלל סיכון לעשות יחידת שיער כי לא מדובר בהליך כירורגי או חומרים כימיים. הדבק שלנו איתו אנחנו משתמשים הוא דבק רפואי שמסתנכרן עם החומרים שהגוף מפריש. לכן הוא מתאים לחולי אנקולוגיה. כך שכל הליך רפואי כזה או אחר לא אמור ליצור מניעה מלהדביק יחידת שיער

היחידה שלנו היא יחידה נושמת בפטנט רשום באוניברסיטת קולומביה בארה”ב, השיער שלך ממשיך לצמוח כהרגלו, הוא לא נפגע. על כן יש תחזוקה אחת לחודש בה צריך לגלח את השיער הטבעי שצמח למטה ולהדביק שוב את היחידה (ניתן לעשות את זה בבית וניתן להגיע אלינו)

קהל הלקוחות שלנו הוא רחב ומפוזר באיזורים שונים בארץ. יש לנו סניף בחיפה וסניף בראשון לציון

מיקי תמיד ממליץ להגיע לעשות תחזוקה במקום שמבין ומכיר וכך חיי היחידה יהיו ארוכים יותר

אבל, בגלל שהבנו שיש לקוחות שמגיעים אלינו מרחוק מאוד ולא מתאפשר להם להגיע לתחזוקה, 

מיקי מביא לכם דבק ומסביר לכם איך לעשות את זה בבית. כך ששתי האופציות פתוחות בפניכם.

כדי להתאים עבורך את יחידת השיער כך שתיראה הכי טבעית שיש ותשתלב עם המראה שלך וגוון השיער שלך, חשוב להגיע לפגישת ייעוץ מקדימה. במהלך הפגישה אנחנו סוקרים את סוג השיער שלך, מדברים ובודקים את האפשרויות השונות, מודדים פאות ומתאימים אותן למראה האישי שלך, עד שמגיעים לתוצאה הטובה ביותר.

הפגישה נערכת בפרטיות רבה על מנת שתוכל להרגיש הכי בנוח בסיטואציה.

הדבקת פאות נעשית כיום באמצעות טכנולוגיה חדישה הנקראת 3T. הטכנולוגיה הזו מאפשרת הדבקה של הפאה באמצעות דבק מיוחד. (דבק רפואי) לאחר ההדבקה של השיער האיכותי, ניתן לעצב את השיער כרצוננו.

אם בעבר היינו בוחרים פאה ופשוט מניחים אותה על הראש – היום אנחנו מבינים שיש צורך בהרבה יותר מכך. ההזעה הטבעית של העור מתחת לפאה מחייב שמירה על סירקולציה ואוורור הקרקפת, זאת על מנת למנוע גירויים ותחושת אי נוחות.

טכנולוגיית ה-T3 מאפשרת ליצור תוספות שיער בהתאמה אישית מדויקת מאד, אסתטיות וטבעיות, באמצעות מוצר שפותר את הבעיה הזו. בסיס הפאה מורכב מקרום מיוחד, שמכיל חומרים פעילים המאווררים את הקרקפת ויוצרים התנדפות של הזיעה ושמירה על רמת PH תקינה. כתוצאה מכך, אפשר ליהנות מתחושה נעימה יותר.

המוצר המתקדם הזה מאפשר להתאים באופן מדויק את מראה הפאה לפי הסגנון וההעדפה האישית של כל מטופל. השיער הטבעי קל לעיצוב ואפשר להסתפק ולהסתרק כפי שרוצים.

התהליך מתבצע בסקשנים של 2 פגישת- הפגישה הראשונה- פגישת ייעוץ, בה תראה את היחידה, תרגיש אותה ולאחר מכן ניקח ממך מידות, סוג קרקפת, סוג שיער וגוון שיער

ונייצר עבורך את יחידת השיער

עד 10 ימים מאותו הרגע יחידת השיער שלך תגיע אלינו עם המידות שלך ואנו נקרא לך להרכבה.

השאירו פרטים לשיחת ייעוץ בחינם!