יחידת שיער בהדבקה

על טכנולוגיית ה-T3

גברים רבים, כמו גם נשים הסובלות מהתקרחות, חוששים מפאה. ההתמודדות עם אובדן השיער מטרידה, מפחידה ולעיתים גם מעציבה והפנייה לבעל מקצוע שימצא לכך פתרון היא לא פשוטה.

חשוב לדעת שתהליך הדבקת יחידת השיער היום הוא תהליך קל ופשוט, מהיר ובעל מראה טבעי מאד. היום לא צריך להסתפק במוצר המוגמר, כלומר באותה פאה שמודדים ובוחרים בחנות, אלא ניתן להתאים פאות קבועות שמוצמדות אל הקרקפת ונותרות יציבות לאורך זמן. יחידת השיער בהדבקה מאפשרת לכל מי שסובל משיער דליל, מאובדן שיער מוחלט או ממראה לא אסתטי של השיער לטפל בנושא בצורה קלה ופשוטה.

הפתרון הטכנולוגי שמוצע באמצעות טכנולוגיית 3T מאפשר הדבקה של יחידות שיער מעוצבות, במראה טבעי ובעיצוב אישי לכל אחד. עיצוב אותו ניתן לשנות בקלות. ההדבקה נעשית תוך התאמה ללקוח, בין אם מדובר באדם עם קרחת או דילול שיער. באיזורים בהם ישנו דילול יוצרים למעשה מבנה מחומר פעיל הנצמד אל הקרקפת. אל החומר הזה מחברים את הדבק שבאמצעותו מתקינים יחידת שיער איכותית.

גם לנשים שעברו מריטת יתר

עד המצאתה של הטכנולוגיה המיוחדת הזו, שמאפשרת לנו להדביק יחידת שיער לקרקפת מבלי ליצור גירוי ותחושת אי נוחות, התמודדו לא מעט אנשים עם בעיות שונות. כאשר הפאה הייתה מונחת על הקרקפת, היא הייתה חוסמת למעשה את הלחות הטבעית – הזיעה מלהתנדף. בסיס הפאה שהוצמד לקרקפת חסם מעבר של אוויר והזיעה נותרה על הקרקפת ללא יכולת להתנדף והייתה נותרת תחת הפאה. כך נוצרה רגישות שבאה לידי ביטוי בפריחה, אדמומיות וחוסר נוחות.

באמצעות טכנולוגיית ה-T3 נוצר למעשה בסיס שונה לפאה. הבסיס הזה מאפשר סירקולציה של אוויר ועור נושם יותר, מה שמונע הצטברות של זיעה. המבנה של יחידת השיער, שמוצמדת אל עור הקרקפת הרגיש, מכיל מולקולות מיוחדות שיכולות לספוג, לנקז ולאפשר לזיעה להתנדף. כתוצאה מכך, נמנעת הרגישות והתחושה נעימה יותר וטבעית יותר.

בנוסף, היום קיימות שיטות נוספות להתקנת יחידות שיער. בין היתר אפשר להנות משלל פאות לגברים שמוצמדות לקרקפת באמצעות הדבקה ולכן לא זזות ולא נופלות. כך אפשר להנות ממראה שיער מלא וטבעי ככל האפשר, בלי להרגיש לא בנוח.

טכנולוגיית 3T שמגיעה אלינו היישר מאיטליה פותרת כמה בעיות חשובות:

הימנעות מהזעה וגירוי מתחת ליידת שיער: הטכנולוגיה המיוחדת הבנויה תוך שימוש בקרום בעל מרכיבים היוצרים איוורור וסירקולציה של אוויר מתחת לשיער, מונעת זיעה ולכן מאפשרת לנו להנות מתוספות שיער בלי גירוי, פריחה, אדמומיות וגרד.

מראה טבעי: ההתאמה האישית לכל לקוח והשימוש בשיער איכותי שניתן לעיצוב בקלות, כמו בכל מספרה, יוצרים מראה טבעי ואופנתי.

איך בוחרים יחידת שיער בטכנולוגיית T3?

אחת השאלות הנפוצות שאנחנו מתמודדים איתן באופן קבוע היא איך לבחור את הפאה שמתאימה לכן. יחידות השיער בהדבקה הן יחסית קלות לבחירה שכן אפשר להצמיד אותן בהתאמה לשיער הטבעי הדליל או לחקות באמצעותן את מראה השיער כפי שהיה בעבר, לפני שהתחיל אובדן השיער.

באמצעות המגוון הגדול של יחידות השיער שאנחנו מציעים ובזכות התאמה אישית שאנחנו מציעים לכל לקוחה ולקוח, תוכלו להנות מבחירה קלה וממראה מטופח במינימום זמן ומאמץ.

רגע, אז מה ההבדל בין הדבקה רגילה להדבקת יחידת שיער בשיטת T3?

בעוד שפאה רגילה אנחנו מניחים על הקרקפת או מדביקים באמצעות דבק מיוחד, הרי שהקרום המיוחד ממנו בנויה השתלת שיער בשיטת T3 נצמד לקרקפת בלי להשתמש בדבק סינטטי. לאחר שבדקנו את מבנה הקרקפת ויצרנו יחידת שיער בהתאמה אישית, אנחנו מניחים את יחידת שיער המחוברת לקרום המיוחד. אותו קרם נצמד לקרקפת באופן טבעי, בלי שימוש בתכשירים נוספים.

"שיער זה כוח": צפו באיש שמתאים פאות לגברים
לקריאת הכתבה הקליקו