הלחמת שיער

צמד המילים הלחמת שיער יכול לגרום לכל אחת או אחד מאיתנו להרגיש קצת מוזר. השאלות העולות הן רבות. מה זה בכלל הלחמה של השיער? מה בדיוק עושים? האם זה כואב? על כל השאלות האלו ננסה לענות כאן.
מבין כל השיטות שמוכרות כיום לטיפול בשיער דליל והתקרחות, הלחמת שיער היא כנראה השיטה היעילה ביותר. הסיבה לכך היא פשוטה, החומר הפעיל שמשמש להלחמת השיער יחד עם טכנולוגיית הלייזר המתקדמת או שיטת האינפרא לייט הוא חומר טבעי – קראטין.החומר הזה לא מונע את הצמיחה הטבעית של השיער ולכן המראה המתקבל בסוף הטיפול הוא מראה מלא ובעיקר טבעי. תוספת השיער שמוצמדת בטיפול זה משתלבת לצד השיער הטבעי.
 

למי זה מתאים?

טיפולי הלחמת שיער מתאימים לנשים ולגברים שסובלים משיער דליל ואובדן של השיער. בין אם מדובר בנשים שרואות שלאורך השנים הן מאבדות שיער בעקבות בעיות הורמונליות או אורח חיים או גברים שמעוניינים במראה שיער מלא שעוצר את ההתקרחות הטבעית, אפשר ליצור מראה בריא ומלא באמצעות הלחמה.

הלחמת השיער נעשית באמצעות חומרים שאינם יוצרים רגישות וסיכונים ותוך שימוש בתוספות שיער איכותיות. התוספות מוצמדות באמצעות החומר הפעיל אל הקרקפת ובתהליך איטי ועדין נוצר למעשה מראה חדש לגמרי. הטיפול הזה כל מי שרוצה מראה שיער מלא יותר.

 

מה חשוב לבדוק לפני שעושים הלחמת שיער?

כדי להנות מהמראה האסתטי שמציע הטיפול, כדאי לבדוק שני דברים. הדבר הראשון הוא באיזה סוג חומרים מדובר – האם מדובר בתוספות שיער איכותיות ולא סינטטיות, כאלו שיכולות באמת ליצור את המראה הטבעי ביותר. בנוסף, האם מדובר בחומר טבעי שלא ייצור התנגדות, רגישויות ובעיות לאחר הטיפול? אם התשובה לשאלות האלו היא “כן”, אתם לגמרי במקום הנכון. כמו כן, צריך לבדוק שהשיער משתלב עם אביזרים נוספים על הפנים כגון עגילים. דבר נוסף שחשוב לבדוק הוא המקצוענות של מי שמבצע את הטיפול. חשוב לבחור רק במקום ובבן אדם ששולט בטכנולוגיה ויודע כיצד לבצע את הטיפול. מישהו שהוכשר לכך באופן מקצועי ושיש לו ניסיון רב בטיפולי הלחמת שיער.כל תוספת שיער שאנו מייצרים בטכנולוגיית T3 נוצרת תוך התאמה אישית ללקוח. הלקוח מגיע לפגישה, מסתכל ובודק אילו אפשרויות יש, הקרקפת נמדדת על מנת ליצור התאמה מירבית למבנה הראש.
 

מה קורה אחרי הטיפול?

אחרי הטיפול אפשר לנהוג לגמרי כרגיל. הלחמת שיער יוצרת מציאות שבה השיער מוצמד לקרקפת ואפשר לעצב אותו בקלות בכל מראה שרוצים. בנוסף, החומר העמיד שבו משתמשים יוצר הלחמה חזקה, כך שאפשר להרגיש חופשיים בכל מזג אוויר ובכל מצב.

הלחמת שיער הוא טיפול יעיל מאד לכל מי שרוצה להנות מתוספות שיער איכותיות. כדי לעשות זאת בצורה הבטוחה ביותר יש לפנות לקליניקה מקצועית ולמטפל מוסמך. אנחנו מציעים טיפולי החלמת שיער איכותיים, מקצועיים ובטוחים שבסופם תוכלו להנות משיער שופע, בריא ומטופח.

עוד מאמרים