גבות לחולי סרטן

בשנת 2016 מיקי גולן ייבא לארץ את הטכנולוגיה האיטלקית המהפכנית של גבות טבעיות קבועות בהדבקה, והוא משתף אותנו בסודות הטרנד החדש הזה.

מיקי גולן: “נשים רבות מתמודדות עם אובדן מראה הגבה המעוצבת והמלאה. זה קורה בשל סיבות שונות, אך נפוץ בעיקר בקרב נשים הסובלות מאובדן שיער עקב טיפולי כימותרפיה. בשלב הזה מאבדים את השיער על הקרקפת, אך יש נשים שמאבדות גם את שיער הגבות.

המראה הזה של פנים נטולי גבות, יכול להטריד נשים רבות, ולכן הן מחפשות כיצד לשפר את מראה הגבה. שיקום גבות בהדבקה מאפשר להחזיר את המצב אחורה, וליצור גבה אסתטית ומעוצבת.

איך לעשות את הגבות

חלק מטיפולי הסרטן גורמים לאובדן שיער או לדילולו, כולל הגבות. 

הגבות ממסגרות את פניך, כך שאיבודן יכול לשנות את מראהך והרגשתך כלפי עצמך. לימוד כיצד להסוות זאת יכול להגביר את הביטחון העצמי שלך ולעזור לך להראות ולהרגיש טוב יותר.

איבדתי את הגבות בגלל כימו, אנחנו נעזור לך לשחזר הגבות שלך בטכנולוגית T3

העניין עם איבוד הגבות הוא שהוא מודיע לעולם שאתה חולה. עם פאה או אפילו שכבת פלומה על הראש, אתה יכול להסתיר ביתר קלות את העובדה שאתה נתון לפירוק האיטי והיציב של גופך, גם על ידי הכימותרפיה וגם הסרטן. אבל בלי הגבות שיסגרו את העיניים ויתנו מבנה לפנים, אין שום הסתרה שמשהו לא בסדר. הרגשתי שאני נראה תת אנושי,  לכן חובה להדביק  טצ הגבות של T3 שעשיות משיער טבעי ונראות אינושי כמו לפני הכימו

צב השיער מיקי גולן לא מפסיק להפתיע. בימים אלה הוא מביא לאזור את הטרנד שכובש את העולם בתחום הטיפוח: "הדבר החם הבא הוא הדבקת גבות", אומר גולן ומסביר שהגבות נמצאות מזיע במיוחד ונועדו לעצור את אגלי הזיעה, שלא ייכנסו לעיניים.

זו גם הסיבה,  כך מסביר גולן, שעד כה ההדבקות לא עבדו באזור בגבות. אלא שבאחרונה קמה חברה שהמציאה פטנט, שאותו מייבא גולן לישראל מאיטליה. המשמעות: לא עוד קעקועים, לא עוד צביעה – פשוט להיכנס למספרה, לקנות, ולהדביק.

ויש עוד בשורה מפתיעה במסגרת הטרנדים שצפויים בעונת החורף הקרבה: "האדום חוזר החורף. בכל העולם זה ככה. צבעים חוזרים, והישראליות זה אש. תזכרי שאמרתי – החורף יהיה לוהט. אדום", מבטיח גולן.

מיקי גולן, בן 52, מכיר, עוקב ומוביל כבר שנים טרנדים בנושא טיפוח בכלל ועיצוב שיער בפרט. גולן, נשוי ואב לשלושה, עוסק בתחום הטיפוח והיופי כבר 30 שנה. כשהיה בן 17, בזמן שבני גילו עוד לא חשבו על מה יעשו כשיגדלו, גולן כבר ידע. ייעוד, אם תרצו: ידי זהב, המספריים של מיקי. במהלך השנים הוא החזיק בבעלותו ותפעל מספר מכוני עיצוב שיער ברחבי הארץ, אפילו פתח בית ספר לעיצוב שיער וחינך דורות חדשים של מעצבים. תחת מספריו חלפו זהבה בן, נטלי עטיה, כוכב הרדיו אליקו, מפכ"ל המשטרה, ובעצם מי לא.https://youtu.be/T5https://youtu.be/7C6d-EZvIsQ9IYcZeMps


אפשר לעשות (כמעט הכל)

הדבקת גבות מאפשרת כמעט לעשות כל דבר. בין אם מדובר באיפור או בשחיה. כל עוד לא משפשפים ומקרצפים את הגבות, הדבק החזק מחזיק מעמד ומאפשר להנות מהתוצאה האסתטית לאורך זמן. עם זאת, חשוב להבין שלא מדובר בפתרון קסם וברגע שנוהגים בניגוד להוראות המטפל שהדביק את הגבות, אפשר לסבול שוב מנשירת הגבות ואובדן השיער שהודבק.

 

לא לנשים בלבד

טיפולי גבות בהדבקה נעשים לא רק בקרב נשים בכל רחבי העולם אלא גם בקרב גברים. גברים רבים שרוצים להנות ממראה מטופח של הפנים בוחרים להדביק גבות ולשקם את המראה. כך הם לא צריכים להתמודד עם גבות דקיקות אלא לאמץ מחדש את המראה האסתטי והגברי שהיה להם בעבר.

אנחנו מספקים טיפולי גבות בהדבקה לנשים ולגברים בהתאמה אישית ותוך מקצוענות וניסיון רב.

איך זה קורה?

אפשר למצוא היום סוגים שונים של גבות בהדבקה, בגוונים של חום, שחור, אפור וגווני שיער טבעיים נוספים. המטרה היא להשתמש במוצר טבעי ככל האפשר ולכן הגבות נוצרות משיער אמיתי וטבעי, בעבודת יד.

הדבקת הגבות נעשית באמצעות דבק מיוחד ובתהליך שדורש מקצוענות ודיוק רב. לאט לאט יוצרים את צורת הגבה ומדביקים את השיער הטבעי בעדינות, עד שנוצר המראה הרצוי.

כל תוספת שיער שאנו מייצרים בטכנולוגיית T3 נוצרת תוך התאמה אישית ללקוח. הלקוח מגיע לפגישה, מסתכל ובודק אילו אפשרויות יש, הקרקפת נמדדת על מנת ליצור התאמה מירבית למבנה הראש.

ות בהדבקה

נשים רבות מתמודדות עם אובדן מראה הגבה המעוצבת והמלאה. זה קורה מסיבות שונות אך נפוץ בעיקר בקרב נשים שסובלות מאובדן שיער עקב טיפולי כימותרפיה. בשלב הזה מאבדים את השיער על הקרקפת אך יש נשים שמאבדות גם את שיער הגבות.

המראה הזה של פנים נטולי גבות יכול להטריד נשים רבות ולכן הן מחפשות בנרות כיצד לשפר את מראה הגבה ולהחזיר עטרה ליושנה. שיקום גבות בהדבקה מאפשר להחזיר את המצב אחורה וליצור גבה אסתטית ומעוצבת.

הבלוג של בלה דיאמנט

החיים על פי בלה

יועצת תקשורת, עיתונאית בנשמה, מחוברת בטבור לסצנה התל-אביבית, אוהבת את החיים הטובים, ומזמינה אתכם ליהנות יחד איתי…

פוסטים: 289

החל מדצמבר 2013

 
 
 
לפני מספר שנים מעצב השיער מיקי גולן ייבא לארץ את הטכנולוגיה האיטלקית המהפכנית של גבות טבעיות קבועות בהדבקה, והוא משתף אותנו כאן בסודות הטרנד החדש הזה.

27/12/2019

 

אין דבר יפה יותר מאשר גבות המעוצבות בצורה מושלמת ומטופחת. אך לסדר ולעצב את הגבות שלנו בעצמנו, זה לפעמים קצת מסובך ,ולכן לרוב אנחנו נעזרים באנשי מקצוע האמונים על כך.

כרמי גבות 6

טרנד הגבות השתנה מאוד במהלך השנים. הגבות משקפות בצורה האמיתית ביותר את ההבעות שלנו (כעס, פליאה ועוד).  גבות שאינן מעוצבות נכון, יוצרות הבעת פנים משונה וחסרת פרופורציה, ומשוות לפנים מראה לא טבעי, ואילו גבות המעוצבות נכון, יכולות “לתקן” את מבנה העיניים והפנים, להבליט את האיברים היפים, ומנגד להסתיר ולטשטש פגמים.

לכן כפי שאנו בוחרות בקפידה את מעצב השיער שלנו, כך חשוב להקפיד גם בבחירת מעצב הגבות, ולהתמסר לידיים מקצועיות שיעשו את המלאכה.

כרמי - גבות 10

בתרבויות ובתקופות שונות התייחסו ומתייחסים בצורות מגוונות לטיפוח הגבות כחלק מטיפוח היופי, החל מעיצוב צורת הגבות על ידי גזיזת השיער ועיצובו, מריטת שער הגבות עד להותרת קו דק, גילוח הגבות לחלוטין, צביעת השיער וצביעה בעיפרון איפור לעיבוי. ובעזרת פירסינג ניתן גם להוסיף לגבות תכשיטים שונים.

הטרנד העכשוי: גבות בהדבקה

כבר למעלה מ-30 שנה עוסק מיקי גולן בענף עיצובי השיער. הוא היה בין הראשונים שהביא את הלחמת השיער לישראל, שיטת ההלחמה הייחודית שלו, מהווה מוקד משיכה לנשים מכל גוש דן, לדוגמניות, סלבריטאים, חברי כנסת וכלות, הסטודיו שלו בקניון הבאר בראשון לציון, שהוא מהמפוארים בארץ.

מזה כעשור מיקי גולן משמש גם כמדריך ראשי להלחמת שיער, עיצוב שיער ותסרוקות, והוא מהידועים בתחום ההחלקה יפנית, החלקת שיער לצמיתות והארכות השיער המעניקות לשיער מראה טבעי מלא וארוך.

כרמי גבות 2

בשנת 2016 מיקי גולן ייבא לארץ את הטכנולוגיה האיטלקית המהפכנית של גבות טבעיות קבועות בהדבקה, והוא משתף אותנו בסודות הטרנד החדש הזה.

מיקי גולן: “נשים רבות מתמודדות עם אובדן מראה הגבה המעוצבת והמלאה. זה קורה בשל סיבות שונות, אך נפוץ בעיקר בקרב נשים הסובלות מאובדן שיער עקב טיפולי כימותרפיה. בשלב הזה מאבדים את השיער על הקרקפת, אך יש נשים שמאבדות גם את שיער הגבות.

המראה הזה של פנים נטולי גבות, יכול להטריד נשים רבות, ולכן הן מחפשות כיצד לשפר את מראה הגבה. שיקום גבות בהדבקה מאפשר להחזיר את המצב אחורה, וליצור גבה אסתטית ומעוצבת.

כרמי גבות 3

נשים בעלות גבות דלילות

מיקי גולן: “גבות דלילות מאפיינות נשים גם שעברו מריטת יתר של הגבות, כתוצאה משנים של סידור גבה לא מקצועי, שינויים הורמונליים שונים שגרמו לאובדן השיער, וגם בעיות רפואיות שונות. את הפתרון של גבות בהדבקה המציאו האמריקאים.  בניגוד לקעקוע, ציור גבות או איפור, הרעיון של הדבקת גבות, בדומה לרעיון של הדבקת פאות, הוא רעיון טבעי, שגם קל לתחזק אותו. כיום טיפולי גבות בהדבקה מוצעים גם כאן בישראל, ומאפשרים לנשים בכל הגילאים ליהנות מגבות מטופחות ומעוצבות.

כרמי גבות 4

תהליך ההדבקה

מיקי גולן: “אפשר למצוא היום סוגים שונים של גבות בהדבקה, בגוונים של חום, שחור, אפור וגווני שיער טבעיים נוספים. המטרה היא להשתמש במוצר טבעי ככל האפשר, ולכן הגבות הינן משיער טבעי, בעבודת יד.

הדבקת הגבות נעשית באמצעות דבק מיוחד, בתהליך שדורש מקצוענות ודיוק רב. בדיוק רב יוצרים את צורת הגבה, ומדביקים את השיער הטבעי בעדינות, עד שנוצר המראה הרצוי.

כרמי גבות 5

מה מותר/אסור לעשות עם גבות מודבקות?

מיקי גולן: הדבקת גבות מאפשרת לעשות כמעט כל דבר, בין אם מדובר באיפור או בשחייה. כל עוד לא משפשפים ומקרצפים את הגבות, הדבק מחזיק מעמד, ומאפשר ליהנות מהתוצאה האסתטית לאורך זמן. עם זאת, חשוב להבין שלא מדובר בפתרון קסם, וברגע שנוהגים בניגוד להוראות המטפל שהדביק את הגבות, אפשר לסבול שוב מנשירת הגבות ואובדן השיער שהודבק.

גם גברים מדביקים גבות

מיקי גולן: “טיפולי גבות בהדבקה מיועדות גם גברים, הרוצים ליהנות ממראה מטופח של הפנים, ובוחרים להדביק גבות. כך הם לא צריכים להתמודד עם גבות דקיקות, אלא לאמץ מחדש את המראה האסתטי והגברי שהיה להם בעב