גבות בהדבקה T3

מהי טכנולוגיית T3 בתחום הדבקת הגבות

לא רק נשים החולות במחלת הסרטן מתמודדות עם אובדן הגבות. גבות דלילות מאפיינות נשים שעברו מריטת יתר של הגבות כתוצאה משנים של סידור גבה לא מקצועי, שינויים הורמונליים שונים שגרמו לאובדן השיער וגם בעיות רפואיות שונות.

את הפתרון של גבות בהדבקה מצאו האמריקאים, שמובילים בכל מה שקשור לטיפולי טיפוח וקוסמטיקה, להשתלות וניתוחים אסתטיים. המטרה הייתה לספק מראה טבעי ככל האפשר. בניגוד לקעקוע, ציור גבות או איפור – הרעיון של הדבקת גבות, בדומה לרעיון של הדבקת פאות, היה רעיון טבעי שגם קל לתחזק אותו.

היום טיפולי גבות בהדבקה מוצעים גם על ידינו כאן בישראל ומאפשרים לנשים בכל הגילאים ליהנות מגבות מטופחות ומעוצבות.

איך זה קורה?

אפשר למצוא היום סוגים שונים של גבות בהדבקה, בגוונים של חום, שחור, אפור וגווני שיער טבעיים נוספים. המטרה היא להשתמש במוצר טבעי ככל האפשר ולכן הגבות נוצרות משיער אמיתי וטבעי, בעבודת יד.

הדבקת הגבות נעשית באמצעות דבק מיוחד ובתהליך שדורש מקצוענות ודיוק רב. לאט לאט יוצרים את צורת הגבה ומדביקים את השיער הטבעי בעדינות, עד שנוצר המראה הרצוי.

כל תוספת שיער שאנו מייצרים בטכנולוגיית T3 נוצרת תוך התאמה אישית ללקוח. הלקוח מגיע לפגישה, מסתכל ובודק אילו אפשרויות יש, הקרקפת נמדדת על מנת ליצור התאמה מרבית למבנה הראש.

על טכנולוגיית ה-T3

נשים רבות מתמודדות עם אובדן מראה הגבה המעוצבת והמלאה. זה קורה מסיבות שונות אך נפוץ בעיקר בקרב נשים שסובלות מאובדן שיער עקב טיפולי כימותרפיה. בשלב הזה מאבדים את השיער על הקרקפת אך יש נשים שמאבדות גם את שיער הגבות.

המראה הזה של פנים נטולי גבות יכול להטריד נשים רבות ולכן הן מחפשות בנרות כיצד לשפר את מראה הגבה ולהחזיר עטרה ליושנה. שיקום גבות בהדבקה מאפשר להחזיר את המצב אחורה וליצור גבה אסתטית ומעוצבת.

השאירו פרטים לשיחת ייעוץ בחינם!